İdari Müdür Yardımcıları

                                       
                                             Numan SARAÇ
                                             Müdür Yardımcısı

                1962 yılında Samsun’ da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Samsun da tamamladı.1995 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldu.

                Çalışma hayatına 1984 yılında Samsun Vezirköprü Devlet Hastanesinde Memur olarak başladı. 1985 -1996 yılları arasından Samsun Doğum ve Çocuk bakım evinde görev yaptı.

                1996 yılında Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesine Müdür Yardımcısı olarak atanmış olup, halen bu görevde çalışmaktadır.

                Evli ve 2 çocuk babasıdır.
                                      
                                                Cengiz Han ÇEVİK
                                                Müdür Yardımcısı

 

                1981 yılında Kırıkkale’de  doğdu. İlk ve orta öğrenimini Kırıkkale’de tamamladı. 1999 yılında Kırıkkale Kanuni Sağlık Meslek Lisesi Laboratuvar Teknisyenliği Bölümünden mezun oldu.

2001 yılında Samsun Havza Devlet Hastanesine Laboratuvar Teknisyeni olarak atandı. 2002-2003 yılları arası Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde görev yaptı. 2003 – 2012 yılları arası Samsun Göğüs Hastalıkları Hastanesinde çeşitli idari kadrolarda görev yaptı.

2005 yılında Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümünden mezun oldu.

 2012-2014 yılları arası Kamu Hastaneleri Birliği Samsun İli  Genel Sekreterliği Satın Alma Biriminde Uzman olarak çalıştı.

 Ocak 2015’den itibaren Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesinde İdari Mali İşler Müdür Yarımcısı olarak görev yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır. Orta derecede İngilizce bilmektedir.


 

                                    
                                               Sinan ALTINIŞIK
                                                Müdür Yardımcısı


1977 yılında Vezirköprü’de doğdu, İlk, orta ve lise eğitimini aynı ilçede tamamladı. Yüksek öğrenimini 2000 yılında Anadolu Üniversitesi Sağlık Teknikerliği önlisans ve 2004 yılında ise aynı üniversite Kamu Yönetimi Lisans bölümlerinden mezun olarak tamamladı.  
 
Çalışma hayatına 1996 Ordu Mesudiye Sağlık Merkezinde Sağlık Memuru olarak başladı.1999-2001 yıllarında Çarşamba Dalbahçe Sağlık Ocağında Sağlık Memuru , 2001-2011 yılları arası Çarşamba Devlet Hastanesi’nin çeşitli birimlerinde sağlık memuru, Kamu Hastaneleri Birliği’nin kurulmasıyla 2011- kasım ayında yine aynı Hastanede İdari Mali Hizmetler Müdür Yardımcısı olarak görev yapmıştır. 1 Ocak 2015 tarihinden itibaren de Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesinde İdari Mali Hizmetler Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.  

 

               Evli ve 2 Çocuk Babasıdır.